Motorsport

Všechny naše produkty jsou vyrobeny v jediné kvalitě - té nejvyšší, která musí být vhodná i pro naše nejnáročnější zákazníky, závodní týmy! Díky tomu, že jsme se dlouhodobě věnovali a věnujeme výfukovým systémům v British Touring Car Championship, Volkswagen Racing Cup, Time Attack a mnohých dalších šampionátech, jsme získali nesčetné množství zkušeností. Můžeme tak vyrábět velmi kvalitní a spolehlivé produkty.

Nejde jen o spolupráci se závodními týmy. Mezi našimi testovacími jezdci najdete například hvězdy BTCC a GT3 - Tom Onslow-Cole, Lucas Orrock a mnoho dalších. Ti úzce spolupracují s našimi inženýry, kteří následně zpracovávají všechna data. Díky tomu můžeme všechny produkty propracovat do těch nejmenších detailů.

Milltek Sport má to štěstí, že zaměstnává výhradně automobilové fanatiky. Naše produkty jsou oblíbené především díky citu pro detail a neustálému vzdělávání se v daných oblastech. Náš tým tráví velké množství času testováním a předváděním produktů prodejcům i zákazníkům. Produkty se snažíme dovést až na samotný limit trvanlivosti. Můžeme tak doslova garantovat velmi dlouhou životnost.

Zpět do obchodu