Historie

Historie Milltek Sport

Na základě čtyř desetiletí nepřetržitého výzkumu, vývoje a objevování nových technických vymožeností, se naše řada ručně vyráběných výfukových systémů neustále rozrůstá a zlepšuje. Splňují nejnáročnější požadavky majitelů značek jako jsou Audi, Volkswagen, Porsche, BMW, Alfa Romeo a mnohých dalších.

Máme dlouhou historii v motoristickém sportu. Spolupráce s mistrovstvími jako BTCC nebo Volkswagen Racing Cup nám přináší důležité poznatky. Nechyběli jsme ani na akcích 24 hodin Nurburgring. Tyto zkušenosti nám dovolují pohlížet na výfukové systémy z jiného úhlu. Díky tomu přicházíme na řešení, které opravdu fungují. Vylepšujeme tak nejen zvuk vozů, ale i jejich výkony.

Každý náš výfukový systém je navržen, vyvinut a ručně dokončen ve Spojeném království zkušenými řemeslníky. Všechny jsou vyrobeny z kvalitní letecké oceli. Tento špičkový materiál je minimálně náchylný na degradaci a zajišťuje velmi dlouhou životnost našich produktů.

Díky speciálnímu ohýbání dílů není snížen průměr v ohybech, díky čemuž nedochází ke ztrátám výkonu a točivého momentu. Všechny naše produkty prochází dlouhým vývojem, aby poskytly nejlepší možný zvukový projev, zlepšily chod motoru a nepřenášely do kabiny zbytečné vibrace a dunivé tóny.

Milltek se zaměřuje na dokonalost svých produktů. I díky tomu získal akreditaci ISO9001:2015. Výfukové systémy jsou schváleny německou TUV. V kombinaci s komplexní sítí oficiálních prodejců Milltek jde o jednoho z největších výrobců výfuků na trhu. Výfuky Milltek jsou dodávány do více než 95 zemí po celém světě.

VW / Audi (VAG)
Nejvíce známí jsme pravděpodobně pro naši širokou nabídku výfukových systémů pro koncernové vozy VW. Produkty Milltek Sport patří mezi ty nejoblíbenější při úpravách těchto vozů. U nás naleznete vše, po čem byste mohli toužit. Od legendárního 3″ systému pro Audi TTRS až po výfukové systémy pro Audi R8.

Koncern VW neustále přichází s novými sportovními modely. Nové výfuky se na trh snažíme dodávat jako první. To ale neznamená, že bychom zanedbávali starší modely. V naší nabídce tak najdete výfuky pro nejnovější vozy VW GTI Clubsport, Škoda Octavia RS, Cupra Leon, ale například i pro dvojkový Golf GTI a další modely z dřívějších let.

Máme vlastní rozsáhlou flotilu vozů pro výzkum a vývoj produktů. Díky tomu můžeme stavět výfuky na míru pro dané modely. Ty nejen skvěle fungují, ale i se snadno montují, přičemž plně nahrazují originální díly. Najdete u nás vozy Bentley, Porsche, Audi, Seat, VW i Škoda. Většina našich systémů je k dispozici se sportovními katalyzátory, tudíž stále plní emisní normy.

Neustálý vývoj
Díky tomu, že máme celosvětově k dispozici mnoho vozů, můžeme se neustále soustředit na vývoj výfukových systémů. Naše výfuky jsou tak vhodné pro všechny trhy a jsou připraveny k celosvětové distribuci. Každý nový díl je přísně testován na běžných silnicích. Musí skvěle znít, vypadat i pasovat,

Každý detail výfuku je pečlivě optimalizován, aby byl kvalitní, odolný a vyhovoval všem trhům.

Mezi nedávno vyvinuté výfukové systémy patří ty pro Alfu Romeo Giulia Quadrifoglio, 987 Porsche Cayman, BMW M2 a Porsche 911 GT3 991.

V Milltek Sport nevyvíjíme pouze systémy pro vozidla s benzínovým motorem. Nedávno jsme přišli i s výfuky pro Audi A6 C7 3.0 Bi-TDI a VW Transporter T6. To napomohlo nejen lepšímu zvukovému projevu, ale i zvýšení výkonu a odezvě motoru.

Úzká spolupráce s výrobci automobilů a předními prodejci Vám umožňuje pořídit si výfuk Milltek i na svůj zbrusu nový vůz.

Zpět do obchodu